Miele Çamaşır Makinesi Amortisör Takımı 4500826

Miele Çamaşır Makinesi Amortisör Takımı 4500826

420,00TL
Vergiler Hariç: 350,00TL
Marka: Aeg
Ürün Kodu: 4500826
Stok Durumu: Stokta yok
Görüntülenme 4701 times

Teknik Özellikler

Miele Çamaşır Makinesi Amortisör Takımı 4500826

Marka
Miele
ModelShock Absorber
Newton
140
Stok No
4500826
Türü
Kaliteli

Marka Model Ürün Kodu
MielePW61614500826
MielePW62014500826
MieleT4904500826
MieleT5254500826
MieleW1064500826
MieleW1084500826
MieleW1104500826
MieleW11134500826
MieleW11194500826
MieleW1154500826
MieleW1184500826
MieleW1204500826
MieleW1304500826
MieleW1314500826
MieleW1324500826
MieleW1344500826
MieleW1354500826
MieleW1404500826
MieleW1414500826
MieleW1424500826
MieleW1434500826
MieleW1444500826
MieleW1454500826
MieleW1464500826
MieleW1474500826
MieleW1484500826
MieleW1494500826
MieleW1504500826
MieleW1514500826
MieleW15114500826
MieleW15124500826
MieleW15134500826
MieleW15144500826
MieleW15154500826
MieleW15224500826
MieleW15234500826
MieleW1534500826
MieleW15344500826
MieleW1554500826
MieleW1604500826
MieleW1614500826
MieleW16114500826
MieleW16124500826
MieleW16134500826
MieleW16144500826
MieleW16154500826
MieleW16164500826
MieleW1624500826
MieleW16204500826
MieleW16224500826
MieleW16234500826
MieleW1634500826
MieleW16344500826
MieleW1654500826
MieleW16624500826
MieleW16644500826
MieleW1674500826
MieleW1684500826
MieleW17124500826
MieleW17134500826
MieleW17144500826
MieleW17154500826
MieleW17164500826
MieleW17234500826
MieleW17244500826
MieleW17264500826
MieleW1734500826
MieleW17304500826
MieleW17334500826
MieleW17344500826
MieleW17354500826
MieleW1744500826
MieleW17404500826
MieleW17434500826
MieleW17444500826
MieleW17474500826
MieleW17494500826
MieleW17534500826
MieleW17544500826
MieleW17564500826
MieleW17624500826
MieleW17644500826
MieleW17744500826
MieleW17794500826
MieleW17804500826
MieleW1804500826
MieleW1834500826
MieleW19034500826
MieleW19184500826
MieleW1934500826
MieleW19304500826
MieleW1930I4500826
MieleW1944500826
MieleW1954500826
MieleW1964500826
MieleW2004500826
MieleW2024500826
MieleW2034500826
MieleW2044500826
MieleW2054500826
MieleW2074500826
MieleW21004500826
MieleW21024500826
MieleW21044500826
MieleW21054500826
MieleW21084500826
MieleW2114500826
MieleW2124500826
MieleW21204500826
MieleW21214500826
MieleW21224500826
MieleW21234500826
MieleW21264500826
MieleW21274500826
MieleW21294500826
MieleW21404500826
MieleW21414500826
MieleW21434500826
MieleW2174500826
MieleW22034500826
MieleW22054500826
MieleW2209I4500826
MieleW22404500826
MieleW22414500826
MieleW22424500826
MieleW22434500826
MieleW22444500826
MieleW22454500826
MieleW22464500826
MieleW22484500826
MieleW22494500826
MieleW22604500826
MieleW22614500826
MieleW22664500826
MieleW2274500826
MieleW2284500826
MieleW23614500826
MieleW23644500826
MieleW23654500826
MieleW2374500826
MieleW24404500826
MieleW24414500826
MieleW24434500826
MieleW24444500826
MieleW24454500826
MieleW24464500826
MieleW24474500826
MieleW24484500826
MieleW24604500826
MieleW24614500826
MieleW24654500826
MieleW24684500826
MieleW2474500826
MieleW2504500826
MieleW25054500826
MieleW25144500826
MieleW25154500826
MieleW25184500826
MieleW25214500826
MieleW25224500826
MieleW25234500826
MieleW25254500826
MieleW25274500826
MieleW2544500826
MieleW2554500826
MieleW25524500826
MieleW25534500826
MieleW25574500826
MieleW2574500826
MieleW25724500826
MieleW25734500826
MieleW25774500826
MieleW25844500826
MieleW2614500826
MieleW2624500826
MieleW2674500826
MieleW2774500826
MieleW28094500826
MieleW2809I4500826
MieleW2819I4500826
MieleW28394500826
MieleW2839I4500826
MieleW2839I ED4500826
MieleW2874500826
MieleW2974500826
MieleW3004500826
MieleW3024500826
MieleW3034500826
MieleW30334500826
MieleW30354500826
MieleW30394500826
MieleW3044500826
MieleW3054500826
MieleW3064500826
MieleW3074500826
MieleW3084500826
MieleW3094500826
MieleW3104500826
MieleW31004500826
MieleW31024500826
MieleW31044500826
MieleW31054500826
MieleW3114500826
MieleW31144500826
MieleW3124500826
MieleW31204500826
MieleW31214500826
MieleW31224500826
MieleW31234500826
MieleW3134500826
MieleW31314500826
MieleW31324500826
MieleW31334500826
MieleW31434500826
MieleW3154500826
MieleW31624500826
MieleW31644500826
MieleW3174500826
MieleW3204500826
MieleW32024500826
MieleW32034500826
MieleW32044500826
MieleW32054500826
MieleW32134500826
MieleW32144500826
MieleW32154500826
MieleW3224500826
MieleW32224500826
MieleW32244500826
MieleW32254500826
MieleW32284500826
MieleW3234500826
MieleW32394500826
MieleW32404500826
MieleW32414500826
MieleW32424500826
MieleW32434500826
MieleW32444500826
MieleW32454500826
MieleW32464500826
MieleW32484500826
MieleW32504500826
MieleW32514500826
MieleW32534500826
MieleW32554500826
MieleW32604500826
MieleW32614500826
MieleW32644500826
MieleW32664500826
MieleW32684500826
MieleW3274500826
MieleW32714500826
MieleW32814500826
MieleW32854500826
MieleW3304500826
MieleW3324500826
MieleW3334500826
MieleW33604500826
MieleW33614500826
MieleW33644500826
MieleW33654500826
MieleW3374500826
MieleW33704500826
MieleW33714500826
MieleW33744500826
MieleW33754500826
MieleW33854500826
MieleW3404500826
MieleW3414500826
MieleW3424500826
MieleW3434500826
MieleW34404500826
MieleW34414500826
MieleW34444500826
MieleW34464500826
MieleW34484500826
MieleW34654500826
MieleW3474500826
MieleW3494500826
MieleW35054500826
MieleW3514500826
MieleW35144500826
MieleW35154500826
MieleW3524500826
MieleW35214500826
MieleW35224500826
MieleW35234500826
MieleW35254500826
MieleW35274500826
MieleW3534500826
MieleW3554500826
MieleW35534500826
MieleW35574500826
MieleW3574500826
MieleW35744500826
MieleW35754500826
MieleW3604500826
MieleW3614500826
MieleW3624500826
MieleW36224500826
MieleW36234500826
MieleW36274500826
MieleW3634500826
MieleW36524500826
MieleW36534500826
MieleW36574500826
MieleW3674500826
MieleW37224500826
MieleW37244500826
MieleW37254500826
MieleW37324500826
MieleW3732 ED4500826
MieleW37404500826
MieleW37414500826
MieleW37434500826
MieleW37444500826
MieleW37454500826
MieleW3748 ED4500826
MieleW37504500826
MieleW37644500826
MieleW37804500826
MieleW37814500826
MieleW37914500826
MieleW3814500826
MieleW38134500826
MieleW38214500826
MieleW38224500826
MieleW38234500826
MieleW38244500826
MieleW38254500826
MieleW38264500826
MieleW3834500826
MieleW38304500826
MieleW38314500826
MieleW38334500826
MieleW38344500826
MieleW38354500826
MieleW38364500826
MieleW38384500826
MieleW38404500826
MieleW38414500826
MieleW38444500826
MieleW38454500826
MieleW38544500826
MieleW38554500826
MieleW3874500826
MieleW38704500826
MieleW39024500826
MieleW39034500826
MieleW39224500826
 Not : Sitemizde bulamadığınız ürünler için, bizimle iletişime geçiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş verebilmek için ilk olarak sepetinize ürün eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün detayları içerisinde yer alan “Sepete Ekle” veya “Hızlı Al”butonunu kullanabilirsiniz. Sepet sayfanızda "Alışverişi Tamamla" bağlantısını kullanarak sipariş bilgilerinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

“Sipariş vermeniz için üye olmanız veya üye olmadan “Misafir” alışveriş ile ve bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir”

Siparişleri nasıl gönderiyorsunuz?

Tüm siparişler kapalı koli veya özel havalı pıt pıt içerisinde paketlenir. Fatura kargo poşetinin veya koli üzerine konularak  kargoya ait faturayla birlikte size ulaştırılır.

Siparişler aksi belirtilmedikçe siparişi veren kişinin kendisine teslim edilir.

Türkiye dışından sipariş verebiliyor muyum?

Yurtdışına gönderimiz bulunmamaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden sipariş verebiliyor muyum?

Evet. Sadece sabit kargo ücreti uygulanmamaktadır. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

Sipariş vermenizin ardından tarafınıza online olarak sipariş onayı mail gönderilecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edeceğim?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün kargoya verildikten sonra online olarak size ürünün hangi kargo verildiği ve kargo takip numarası gönderilir. 




Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Verdiğiniz siparişler PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese ya da kargo şubesine yapılabilir. Siparişinizin hangi kargoya verildiğine dair ve kargo takip bilgilerini siparişinizde belirttiğiniz e-mail adresine bildirilecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz firma tarafından desimetreküp ve kilogram cinsinden hesaplanacak olup sipariş ettiğiniz ürün adedine, ağırlığına ve kapladığı alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemelerini; Kredi Kartı (Visa/Master), Kapıda Ödeme ya da Banka Havalesi/EFT ile yapabilirsiniz. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının hesaplarımıza yansıdığı andır.

Teslimat sırasında ödeme yapabilir miyiz?

Şu an için maalesef teslimat sırasında (kapıda ödeme) ödeme yapılmamaktadır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir. Ancak, ürünlere ait KDV hariç fiyatları ve KDV dahil fiyatlarını da ayrıca görebilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığım alışverişimde siparişim onaylanmadı, bu neden olabilir?

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları;

- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması,
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması,
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
- Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Havale ile nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde “Banka Havalesi/EFT” seçeneğini seçmeniz ve adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırmalısınız.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesi teyit edildikten sonra aynı gün çalışma saatleri içerisinde kargoya verilecektir. Siparişleriniz teslimat adresinin İstanbul ’a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 16:00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerin tamamı stoklarımızda mevcut olup kargo aktarmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ürün hatalı/eksik geldi, ne yapmam gerekiyor?

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı, teslim edilen ürün farklı ise veya gelen ürünler eksik ise irsaliye ve fatura ile birlikte paketin içine iade nedeninizi belirten bir yazı ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Bu durumda aşağıda belirtilen hususlara uygun olarak kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

- Ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içinde iade edilmesi,
- Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması,
- Ürünün kullanılmamış olması,
- Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi için iade formu doldurulmalıdır. İade formuna buradan ulaşabilirsiniz.



Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 




Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )


Makinenizin Modelini bizimle paylaşabilir misiniz ?

Buradaki amacımız site içinde yer almayan modelleri, mevcut sistemimize ekleyerek siz veya sizden sonraki müşterilerimize; aradıkları ürün hakkında daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken, 1 dakikanızı almayacak şekilde bizimle bilgi paylaşımı yapmanızdır.


  • Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin Marka, Model Numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini göndermeniz.


Makinemizin Modelini Nasıl Kontrol Edebilirim ?

Yukarıda örnek olarak belirtilen şekilde " Etiket Resmi " ; Ürün içinde yer alan Açıklama kısmındaki Marka ve Model kısmını bakarak veya arama modülünden " Model No " veya " Ürün Kodu " na bakarak kontrol edebilirsiniz.


Makinemizin Modelini sitede bulamazsam ne yapmalıyım ? 

Ürün içindeki " Hızlı Al " butonu altında yer alan " Ürün Sor " bölümünü tıklayarak bize makinenizin model numarası ve mevcut kullandığınız ürünün resmini gönderirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapması sağlanacaktır. 


Bu etiket ( Stiker ) nereden bulabilirim ? 


Beyaz Eşya : 

  • Bulaşık Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak veya arka kısmında )
  • Buzdolabı ( Cihazın sebzelik kısmın yan veya karşı duvarında )
  • Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Kurutmalı Çamaşır Makinesi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )

Isıtma Sistemleri : 

  • Doğalgaz Sobası
  • Kombi ( Cihazın Ön Panel, Kapak iç kısmı veya arka kısmında )
  • Rezistanslar

Kompresör : ,

  • Ekovat Yağı
  • Kompresör
  • Kondansatör 
  • Role / Termik

Küçük Ev Aletleri : 

  • Ankastre
  • Aspiratör ( Cihazın önü veya yan kısmında )
  • Elektrikli Isıtıcı ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Fırın
  • Ocak
  • Pratik Süpürge ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Semaver ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Su Sebili ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Süpürge Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Tost Makinesi ( Cihazın önü veya alt kısmında )
  • Ütü ( Cihazın önü veya alt kısmında )

Soğutma Sistemleri : 

  • Endüstriyel Soğutma
  • Klima ( Cihazın ön panel veya yan kısmında )
  • Soğutucu Akışkanlar


0,47 µF ( mF ) Bulaşık Makinesi Kondansatörü

300,00TL
MarkaUniversal ModelKPL 3008 ÖzellikDishwasher Capacitor µF0.47 mF SıraL ( 1 ) , N ( 2 ) , 3..

0.15 µF Parazit Kondansatörü

300,00TL
Parazit Kondansatörü  : Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihazın ilk hare..

1 µF Daimi Kondansatör

102,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

1 µF Parazit Kondansatör

150,00TL
Parazit Kondansatörü  : Buzdolabı, Bulaşık ve Çamaşır Makinesi cihazlarında yer alan cihaz..

1.5 µF Daimi Kondansatör

90,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..

2 µF Daimi Kondansatör

66,00TL
Daimi Kondansatör  : Sanayi tipi, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Endüstriyel Soğ..